Kdo je Bivi

6. dubna 2016 v 17:38 | Bivi |  O mě
Dlouho jsem přemýšlela nad názvem prvního článku.
Jde jen o to, abych se přiblížila tomu, kdo jsem. Existuje mnoho lidí s mnoho povahami a já se nemusím trefit do každé, a tak si myslím, že je fajn, aby si o mě člověk, než bude pročítat můj blog přečetl nějaké informace.

Co jsem vůbec zač?

Před dvěmi lety jsem měla blog, který byl jenom negativní, plný nenávisti a bolesti. Trpěla jsem poruchou přijmu potravy, depresemi a tak..ale o tom třeba jindy :-)

Teď jsem milovnice knih, seriálů a filmů, miluji muziku, zvířata a hlavně ty lesní, neobejdu se bez čaje. Musím mít vždy zapálenou svíčku a nikdy v nočním stolku nesmí chybět balíček čokolády.
Na internetu trávím 90% na youtube protože miluji pozorovat youtubery a youtuberky. Mám ráda kosmetiku a ráda pomáhám lidem. Jsem štír, a občas se mi proto něco nelíbí, tak to dám taky najevo. Miluji vaření a ještě víc miluji jídlo.
radost mi udělá procházka v lese nebo v přírodě. Na pohádky bych se mohla koukat pořád jak kreslený tak animovaný.
Miluji koukat na horory, i když se pak bojím, ale najít dobrý horor je pro mě náročný. O:)

Jsem milovnice lesů, lesních zvířat jako jsou medvědi, jeleni, veverky sovy apod, ale především miluji vlky a miluji je tak moc že jednoho mám i vytetovaného na tělě, což znamená že mám ráda tetování a piercingy.

Budu psát o všem možným co mě napadne, co mám ráda, ale co i nenávidím, s čím nesouhlasím. Občas budu veselá a občas nespokojená, ale vždycky to budu JÁ

To je v rychlosti něco o mě, i když moje texty nikdo nebude třeba číst, tak mě obliba v psaní snad nikdy nepřestane bavit.

Pro první jarní článek se loučím

Biv
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anita Barrasa Anita Barrasa | E-mail | Web | 6. dubna 2016 v 18:58 | Reagovat

Jak to čtu, máme mnoho společných věcí, těším se na první články, zajímaly by mě tvé zkušenosti právě s poruchami příjmu potravy, jak ses s tím vypořádala, musela jsi mít velmi silnou vůli...
Každopádně přeju hodně štěstí s blogem :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama