Jsi v mém životě důležitá

7. dubna 2016 v 18:07 | Bivi |  Deníček
Dnes je sychravo, a tak jsem si zalezla pod deku, co jsem dostala od mamči k Vánocům, udělala černý čaj
můj první článek měl být úplně o něčem jiným, ale poslední dobou přemýšlím o slově p ř á t e l s t ví.
V mým životě už přeběhlo mnoho lidích, které jsem považovala za přátele, ale z přátel se stali už jen společníci, a nebo ani to ne.
A tak bych vás chtěla seznámit s osobou se kterou se na jeden čas naše cesty rozdělily, ale když se sešly, tak jsem si uvědomila, že je v mém životě důležitá.

..začala jsem hodně přemýšlet o tom, jaké jsou mé hodnoty, co je pro mě v životě nejdůležitější..a taky přemýšlet nad svou minulostí, ale i přítomností. Pokud jde o minulost, každý z nás si prožije hezké chvilky, ale i okamžiky na které by chtěl zapomenout. Na ty špatné věci bychom měli zapomenout, nebo se z nich alespoň poučit, abychom neopakovali stejné chyby a nebyli znovu nešťastní. Když si vzpomenu ale na ty hezké chvilky. Někdy jsem si řekla,že bych tady ani nemusela být..že tady ani být nechci, ale když jsem si uvědomila že existují i lidi, co mě mají rádi a které by mrzelo o mě přijít, dalo mi to sílu čelit všemu kolem mě. Tohle všechno, co tu ted píšu se týká hlavně jednoho človíčka, díky kterému jsem si hodně věcí uvědomila. Někoho, kdo mě toho hodně naučil, mého andílka s kterým jsem toho hodně zažila a ještě zažít chci. Někoho, kdo má tak neuvěřitelně krásnou duši, že nejde se nad tím nepozastavit. Dává mi tolik síly a energie, že bych dala cokoli, abych jí mohla dopřát to po čem nejvíc touží. Nemůžu jí darovat zdraví, můžu jí ale dopřát pocit bezpečí a jistotu toho, že kdyby se stalo cokoli, podržím jí a budu stát při ní. Doufám a věřím v to, že ona ví jak moc pro mě znamená. Že kdykoli jsme se na něčem neshodly, bylo to většinou kvůli jinému člověku. Což mě vždycky hodně mrzelo. Svůj život jsem začala pořádně žít, až když jsem jí poznala, předtím jsem jenom přežívala. Spolu jsme prožívaly chvíle štěstí i chvíle smutku. Když jedna z nás potřebovala pomoc, byla tu pro ní ta druhá. Pokud jsem jí někdy zklamala ten okamžik bych chtěla vrátit a napravit chybu co jsem udělala. Pokud jsem jí někdy pomohla, tu chvíli bych vrátit nechtěla ,ale chtěla bych jí zažívat pořád. Mám v ní důvěru, oporu, lásku, štěstí, všechno co je pro mě v životě důležité.

Mám tě ráda. Děkuji.
S láskou
Bivi 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ďábelská Victoria Renkse Ďábelská Victoria Renkse | Web | 7. dubna 2016 v 22:47 | Reagovat

To ti přeji. Já o tuto osobu přišla před rokem. Po dvou letech hodně dobrého přátelství. Byl mi oporou, štěstím a jediné světlo v temnotě za celý život. Já takovou osobu ztratila. Poslal mne před rokem do prdele. Chci to vrátit zpět..i jsem se snažila, ale žel už to nejde vrátit on nechce. On už mne v životě mít nechce zpátky. Bolí to. A chci zemřít. Díky tomu jsem se málem zabila. Z toho všeho. A nikomu nepřeji přijít o jediné světlo v temnotě. Zabije to. A ta temnotě je pak čím dál temnější. Je to jako žíravina, která rozežírá tělo zevnitř...

2 cincina cincina | Web | 8. dubna 2016 v 18:14 | Reagovat

Tohle je tak krásně napsané:) Normálně mě to hrozně moc dojalo a chce se mi z toho dost brečet, protože... bych chtěla, aby přesně někdo chtěl i pro mě:) Je to tak krásné.

3 Natálie Natálie | Web | 8. dubna 2016 v 19:50 | Reagovat

krásné :) taky o tomhle dost polemizovala.. :) opravdu se ti to moc povedlo :) tohle bychom chtěli snad všichni :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama